Nadszedł moment, na który zawsze czekamy z wielką niecierpliwością.  Zapraszamy serdecznie do udziału w VI Abilimpiadzie SM, która odbędzie się w dniach 08.06-10.06. 06.2018r. Tym razem spotkamy się w Instytucie Rehabilitacji  w  Falentach.   Bardzo liczymy, że zechcą Państwo tłumnie uczestniczyć w tym wydarzeniu.  Zasady są podobne jak w latach ubiegłych. Każdy Oddział może zgłosić dwie osoby do udziału w zawodach, zawodnicy mogą przyjechać z opiekunem.  Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie i zwrot kosztów podróży.  Każdy uczestnik może wziąć udział w dowolnej ilości konkurencji, jednak polecamy zapoznanie się z harmonogramem konkurencji, bowiem nie można uczestniczyć w dwóch odbywających się w jednym czasie. 
Zgłoszeń uczestników dokonują oddziały, zatem jeśli chcą Państwo uczestniczyć w Abilimpiadzie, należy zgłosić się do swojego oddziału. Gorąco do tego zachęcamy! 
Abilimpiada to nie tylko zawody, to także okazja do spotkania z przyjaciółmi lub nawiązania nowych znajomości.  To niekończące się rozmowy, wymiana doświadczeń,  ciekawe szkolenia i wykłady. Kto nie wierzy, niech zapyta kogoś, kto już z nami był.  Uczestnicy zgodnie powtarzają, że decyzja o przyjeździe na to wydarzenie była najlepszą, jaką mogli podjąć.  
Śmiałkowie mogą stanąć w szranki w konkurencjach: 
Biżuteria
Robótki na drutach
Ceramika
Sudoku
Decoupage
Szachy
Malowanie farbami
Szydełkowanie
Malowanie na szkle
Warcaby
Malowanie plakatu
Zdobienie jajek wielkanocnych.
Reportaż fotograficzny
Zdobienie bombek
 W każdej z tych konkurencji można będzie wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. 
Druki zgłoszeń, opisy konkurencji oraz szczegóły znajdą Państwo na stronie www.ptsr.org.pl
Zgłoszenia przyjmujemy do 20 maja.
Wszelkie pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować do Magdaleny Konopki, m.konopka@ptsr.org.pl, 535 533 238.

 


Załączniki: harmonogram.docx karta zgloszeniowa.docx
  • zdjęcie z wydarzenia


Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku