W ramach obchodów Światowego Dnia SM zapraszamy wszystkie osoby żyjące z SM do udziału w konkursie „Życie z SM”. Celem konkursu jest promowanie dobrej praktyki dzielenia się wiedzą i doświadczeniem między osobami żyjącymi ze stwardnieniem rozsianym.

Co należy zrobić, by wziąć w nim udział? Należy przesłać zdjęcie, filmik lub tekst z poradą jak radzić sobie z różnymi objawami choroby i problemami, które czasami pojawiają się w przebiegu SM. Masz sposób na spastyczność, zły nastrój, drżenie rąk? Koniecznie napisz! Pamiętajcie, że Wasza rada może być realnym wsparcie dla innych, dlatego dzielcie się nimi!

Pracę należy umieszczać bezpośrednio na fanpage’u Polskie Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego na Facebooku lub przesłać mailowo na adres: m.trojanowska@ptsr.org.pl. Organizatorem Światowego Dnia SM jest międzynarodowa organizacji MSIF (Multiple Sclerosis International Federation). Porady należy opatrzyć hasztagiem #LivewithMS.

Konkurs trwa od 3 kwietnia do 29 maja. Co tydzień nagrodzimy autorkę lub autora najciekawszej porady. Czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Więcej informacji na temat konkursu pojawiać się będzie na Facebooku, dlatego zachęcamy do jego śledzenia. Przed wzięciem udziału w zabawie należy zapoznać się z regulaminem dostępnym poniżej.

Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, działające na rzecz osób chorych na SM w Polsce. Wszelkie pytania prosimy kierować do Mileny Trojanowska pod numery telefony 535 535 175 lub adres mailowy: m.trojanowska@ptsr.org.pl


Załączniki: regulamin konkursu.docx
  • zdjęcie z wydarzenia


Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku